MESINDUSKAUPLUS RAKVERE NARVA TN. 31

T-R 10-16

L 10-14

 

Vahasulataja ECO

TELLIMISEL
Tootekood
80107
Vahasulataja kasutamiseks õues või hästi ventileeritaval alal. Antud vahasulataja on ette nähtud töötamiseks gaasipõletiga (ei kuulu komplekti) või tuleasemel. Mee ja vahaga kokkupuutuvad pinnad on valmistatud roostevabast terasest, alusraam terasest. Mõõtmed: pikkus 610mm, laius 365mm, kõrgus 515mm. Mahutab 6 Langstroth raami või 8 Eesti raami. Väljatõstetava sisu mõõtmed: pikkus 520mm, laius 297mm, kõrgus 327mm. Toode on täidab funktsiooni, kuid valmistuskvaliteet (keevisõmblused, lõiked ja lihvimised) ei ole nii kõrge kvaliteediga kui sarnastel toodetel nt. 80102. Kasutamine: 1. Täitke vahasulataja veega, veetase peaks olema kuni äravoolutoruni 2. Täitke väljavõetav sisu raamide või puhastamist vajava vahaga 3. Asetage peale kaas 4. Asetage gaasipõleti seadme alla selliselt, et soojeneks kogu vahasulataja põhi 5. Oodake kuni tekib veeaur ning sulavaha hakkab äravoolutorust välja jooksma 6. Peale esimest vaha sulatamise tsüklit kontrollige veetaset ning lisage vajadusel vett 7. Täitke sisu uuesti raamide või puhastamist vajava vahaga ning korrake samme 6-7 8. Peale kasutamist lülitage gaasipõleti välja 9. Puhastage vahasulataja järgmiseks korraks
260,00 € 216,67 €
Vahasulataja kasutamiseks õues või hästi ventileeritaval alal. Antud vahasulataja on ette nähtud töötamiseks gaasipõletiga (ei kuulu komplekti) või tuleasemel.
Mee ja vahaga kokkupuutuvad pinnad on valmistatud roostevabast terasest, alusraam terasest. Mõõtmed: pikkus 610mm, laius 365mm, kõrgus 515mm.
Mahutab 6 Langstroth raami või 8 Eesti raami. Väljatõstetava sisu mõõtmed: pikkus 520mm, laius 297mm, kõrgus 327mm.

Toode on täidab funktsiooni, kuid valmistuskvaliteet (keevisõmblused, lõiked ja  lihvimised) ei ole nii kõrge kvaliteediga kui sarnastel toodetel nt. 80102.

Kasutamine:
1. Täitke vahasulataja veega, veetase peaks olema kuni äravoolutoruni
2. Täitke väljavõetav sisu raamide või  puhastamist vajava vahaga
3. Asetage peale kaas
4. Asetage gaasipõleti seadme alla selliselt, et soojeneks kogu  vahasulataja põhi
5. Oodake kuni tekib veeaur ning sulavaha hakkab äravoolutorust välja jooksma
6. Peale esimest vaha sulatamise tsüklit kontrollige veetaset ning lisage vajadusel vett
7. Täitke  sisu uuesti raamide või puhastamist vajava vahaga ning korrake samme 6-7
8. Peale kasutamist lülitage gaasipõleti välja 
9. Puhastage vahasulataja järgmiseks korraks