a a a

Sinu ostukorv on tühi

Mee sulatusspiraal

Ladu: Laost otsas

Saadaval ainult ettetellimisega 

Tootekood: 70802

100,00 €

Lisainfo

Roostevabast terasest mee sulatusspiraal läbimõõduga ca. 28 cm. Spiraal on ilma termostaadita, saavutades töötemperatuuri kuni 45° C, võimsus 75 W, toide 230 V. Toote kõrgus ca 65 cm.

Kasutatakse kirsitalliseerunud mee üles sulatamiseks ämbrites ning muudes nõudes, eelduseks on, et spiraali läbimõõt sobiks nõu siseläbimõõduga. Kasutada tuleks elektrikontakti, millel on maandus. Mee sulades vajub sulatusspiraal ise alla poole, jõudes nõu põhjani, tuleks seade eemaldada elektrivõrgust, kui seda mitte teha, võib see viia mee ülekuumutamiseni.

Rohkem vaateid

Detailid

Roostevabast terasest mee sulatusspiraal läbimõõduga ca. 28 cm. Spiraal on ilma termostaadita, saavutades töötemperatuuri kuni 45° C, võimsus 75 W, toide 230 V. Toote kõrgus ca 65 cm. Kasutatakse kirsitalliseerunud mee üles sulatamiseks ämbrites ning muudes nõudes, eelduseks on, et spiraali läbimõõt sobiks nõu siseläbimõõduga. Kasutada tuleks elektrikontakti, millel on maandus. Mee sulades vajub sulatusspiraal ise alla poole, jõudes nõu põhjani, tuleks seade eemaldada elektrivõrgust, kui seda mitte teha, võib see viia mee ülekuumutamiseni.

Lisainformatsioon

Ladu Laost otsas
Ainult Kuller? Ei
Saadavus Ei