a a a

Sinu ostukorv on tühi

Kassett/Radiaalmeevurr

Ladu: Laost otsas

Saadaval ainult ettetellimisega 

Tootekood: 70302

2 260,00 €

Lisainfo

Meevurr, milles on ühendatud nii kassett kui radiaalvurri omadused.

Meevurri kassetid (6 raami) on väljavõetavad, seljuhul saab seda kasutada ka radiaalvurrina. Ühte kassetti mahub kaks Farrar raami või üks Eesti raam/Langstroth raam, kassettide mõõtmed 425 x 340 x 50 mm.

Radiaalmeevurri mahub 30 Farrar/ Langstroth/Eesti raami

Meega kokku puutuvad osad roostevabast terasest, meevurri läbimõõt 1000 mm. Vurril on kaks meekraani 2" (50,8 mm). Meevurri põhi on valmistatud 1 mm ning silindriline osa 0,8 mm happekindlast roostevabast terasest. Meevurr on varustatud läbipaistvast plastist kaantega. Täisautomaatne juhtimine 8 programmiga, vajalik vaid raamid sisse panna ning nuppu vajutada, ülejäänud on vurri töö. Algselt on olemas kolm tehases seadistatud tsüklit, võimalik on juurde seadistada veel 5. Iga tsükkel määratletakse kolme parameetriga- aeg, pöörlemise suund ning kiirus. CE vastavusmärgistus, toide 230 V.


Tellitav toode

Rohkem vaateid

Detailid

Meevurr, milles on ühendatud nii kassett kui radiaalvurri omadused. Meevurri kassetid (6 raami) on väljavõetavad, seljuhul saab seda kasutada ka radiaalvurrina. Ühte kassetti mahub kaks Farrar raami või üks Eesti raam/Langstroth raam, kassettide mõõtmed 425 x 340 x 50 mm. Radiaalmeevurri mahub 30 Farrar/ Langstroth/Eesti raami Meega kokku puutuvad osad roostevabast terasest, meevurri läbimõõt 1000 mm. Vurril on kaks meekraani 2" (50,8 mm). Meevurri põhi on valmistatud 1 mm ning silindriline osa 0,8 mm happekindlast roostevabast terasest. Meevurr on varustatud läbipaistvast plastist kaantega. Täisautomaatne juhtimine 8 programmiga, vajalik vaid raamid sisse panna ning nuppu vajutada, ülejäänud on vurri töö. Algselt on olemas kolm tehases seadistatud tsüklit, võimalik on juurde seadistada veel 5. Iga tsükkel määratletakse kolme parameetriga- aeg, pöörlemise suund ning kiirus. CE vastavusmärgistus, toide 230 V. Tellitav toode

Lisainformatsioon

Ladu Laost otsas
Ainult Kuller? Jah
Saadavus Ei