a a a

Sinu ostukorv on tühi

Apisafe GPS jälgimisseade

Ladu: Laos

Tootekood: 32544

Tavahind: 145,00 €

Soodushind: 120,00 €

Lisainfo

Laia otstarbega GPS jälgimisseade Apisafe objektide ja esemete jälgimiseks. Seade on eelkõige mõeldud mesinikele.
Ootereziimis ei toimu mingisugust GSM/GPS infovahetust, seetõttu ei ole täheldatud negatiivseid kõrvalmõjusid, samuti on aku eluiga ootereziimis suhteliselt pikk, ulatudes 3 kuuni.
Tööreziimis saadab seade välja SMS-i koordinaatide ja kellaajaga, seeläbi on võimalik asukoht (viimane asukoht) kindlaks teha 5-10 m täpsusega. Juhul kui objekti liigutatakse/transporditakse/kallutatakse, saadab seade välja SMS-i.
Seade vajab töötamiseks SIM kaarti, infovahetus toimub läbi GSM võrgu. Seadme mõõtmed:54x133 mm, kõrgus 12 mm.

Komplektis on kaasas:
* seade
* CD
* 2 akut
* laadija
* takjakinnitus
* varu o-rõngas ja kruvid
* juhtimispult

www.apisafe.com
Rohkem vaateid

Detailid

Laia otstarbega GPS jälgimisseade Apisafe objektide ja esemete jälgimiseks. Seade on eelkõige mõeldud mesinikele. Ootereziimis ei toimu mingisugust GSM/GPS infovahetust, seetõttu ei ole täheldatud negatiivseid kõrvalmõjusid, samuti on aku eluiga ootereziimis suhteliselt pikk, ulatudes 3 kuuni. Tööreziimis saadab seade välja SMS-i koordinaatide ja kellaajaga, seeläbi on võimalik asukoht (viimane asukoht) kindlaks teha 5-10 m täpsusega. Juhul kui objekti liigutatakse/transporditakse/kallutatakse, saadab seade välja SMS-i. Seade vajab töötamiseks SIM kaarti, infovahetus toimub läbi GSM võrgu. Seadme mõõtmed:54x133 mm, kõrgus 12 mm. Komplektis on kaasas: * seade * CD * 2 akut * laadija * takjakinnitus * varu o-rõngas ja kruvid * juhtimispult www.apisafe.com

Lisainformatsioon

Ladu Laos
Ainult Kuller? Jah
Saadavus Ei