a a a

Sinu ostukorv on tühi

PseudoQueen 1 tk

Ladu: Laos

Tootekood: 50318

3,30 €

Lisainfo

Emaasendusferomoon PseudoQueen
PseudoQueen kujutab endast aeglaselt vabaneva toimeaainega plastist ampulli, toimeaineks on mesilasema mandibulaarnäärme feromoon.
On tõestatud, et PseudoQueeni saab edukalt kasutada järgnevatel juhtudel:
-Suurendab mesilasemade eduka kasvatamise tõenäosust. PseudoQueeni kasutamine varakevadel aitab säilitada oluliselt rohkem mesilasi võrreldes nende tarudega kus PseudoQueeni ei kasutata.
-Võimaldab transportida mesilasemata peresid. PseudoQueen rahustab mesilasi transpordil kui sülemil pole mesilasema.
-Sülemist mahajäänud mesilaste ligi meelitamine. Katsed on näidanud, et püüniskast PseudoQueeniga püüdis mahajäänud mesilasi peale sülemi eemaldamist.
- PseudoQueen võimaldab hoida emata peresid mitu päeva. Paigalda PseudoQueen pesa keskmiste haudmeraamide vahele.

Tarusse paigaldatakse PseudoQueen kaablisideme ja naela abil, selleks tuleb kaabliside pingutada ümber ampulli ja kinnitada naela abil ülemise raamipulga või raami külge.Eemalda PseudoQueen tarust, kui seda enam ei vajata. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toimeaine töötab kahe magasiniga peres vähemalt 3 nädalat. Säilitada alla 0° C õhukindlas pakendis, et tagada säilivusaeg vähemalt 18 kuud. toode ei ole toksiline mesilastele, teistele putukatele, taimedele ega inimesele.

Rohkem vaateid

Detailid

Emaasendusferomoon PseudoQueen PseudoQueen kujutab endast aeglaselt vabaneva toimeaainega plastist ampulli, toimeaineks on mesilasema mandibulaarnäärme feromoon. On tõestatud, et PseudoQueeni saab edukalt kasutada järgnevatel juhtudel: -Suurendab mesilasemade eduka kasvatamise tõenäosust. PseudoQueeni kasutamine varakevadel aitab säilitada oluliselt rohkem mesilasi võrreldes nende tarudega kus PseudoQueeni ei kasutata. -Võimaldab transportida mesilasemata peresid. PseudoQueen rahustab mesilasi transpordil kui sülemil pole mesilasema. -Sülemist mahajäänud mesilaste ligi meelitamine. Katsed on näidanud, et püüniskast PseudoQueeniga püüdis mahajäänud mesilasi peale sülemi eemaldamist. - PseudoQueen võimaldab hoida emata peresid mitu päeva. Paigalda PseudoQueen pesa keskmiste haudmeraamide vahele. Tarusse paigaldatakse PseudoQueen kaablisideme ja naela abil, selleks tuleb kaabliside pingutada ümber ampulli ja kinnitada naela abil ülemise raamipulga või raami külge.Eemalda PseudoQueen tarust, kui seda enam ei vajata. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toimeaine töötab kahe magasiniga peres vähemalt 3 nädalat. Säilitada alla 0° C õhukindlas pakendis, et tagada säilivusaeg vähemalt 18 kuud. toode ei ole toksiline mesilastele, teistele putukatele, taimedele ega inimesele.

Lisainformatsioon

Ladu Laos
Ainult Kuller? Ei
Saadavus Ei